Eliáško je kôpka šťastia a radosti na dlhých nohách. 😄 Je to lepidlo, ľudí a ich prítomnosť priam zbožňuje a využije každú sekundu, kedy môže hovieť človeku na rukách. Je dobručký, poslušný, zbožňuje iných psích parťákov. Ak hľadáš aktívne šteniatko, ktoré ti bude parťákom či už na výlety alebo pokojne aj na pozeranie seriálov (áno, Eliáš vie aj ležať 😂), Eliáš je skvelou voľbou. Zváž preto, či práve u teba doma nie je miesto na jeden peliešok pre Eliáška.

Odhadovaný dátum narodenia: 01.07.2022

Váha: cca 5kg

Odhadovaná váha v dospelosti: 10-12kg

Dátum príjmu: 03.10.2022

🏡 Domov si hľadá v byte alebo na záhrade pri domčeku s prístupom dnu.

❤️ Je to typické šteniatko, teší sa z ľudí a ich prítomnosti.

🚑 Podstúpil odčervenia, odblšenie, veterinárne prehliadky, čipovanie, očkovania. Je zdravý ako rybička, a teda pripravený nájsť si nový domov.

👦🏼 Keďže sa jedná o šteniatko, nemá problém s nikým. Domov si hľadá pokojne aj ku deťom, ale musia byť väčšie a ovládať pravidlá správania sa ku psíkom.

🐾 Je plne socializovaný, vychádza so psíkmi akéhokoľvek vzrastu a veku. Keďže sa jedná o šteniatko, s mačičkami nepredpokladáme žiaden problém. 🐾 Ako všetci vieme, priniesť si so sebou domov šteniatko nesie aj dávku trpezlivosti, času a pochopenia. Prečo? Je asi úplne jedno, odkiaľ štendo pochádza. Štartovaciu čiaru má každé šteniatko rovnakú. Je potrebné naučiť ho hygienickým návykom, trenovať alebo len doladiť chôdzu na vodítku a predovšetkým ho socializovať na každom kroku. Občas sa to zdá ako nekonečná cesta, ale ako každá cesta, aj táto ma svoj koniec, na ktorom nás čaká zaslúžené ovocie a to šikovný člen rodinky, od ktorého už viete, čo máte očakávať, ovláda to, čo ho naučíte a už si len užívate dni plné šalenia, mojkania, prechádzok a oddanosti chlpáča, pre ktorého ste vďaka miestu u vás doma láskou na celý život.

📌 Podmienkou adopcie je kastrácia. Ak sa vám náš Eliaško páči, napíšte nám správu na stránku alebo email na ozvlabky@gmail.com. Do vhodnej rodinky vieme Eliaška priblížiť v rámci SR a ČR. 😊❤️