Malé, do 5kg vážiace, biele sebavedomé, nebojácne, no predsa milujúce šidlo menom Yoda si hľadá lásku svojho života. Yodov príbeh v labkách sa začal písať potom, čo ho pri prechádzke uvideli sedieť v okne opusteného domu. Pozemok, na ktorom stál schátralý dom, a za oknom sedelo toto malé štendo. Touto cestou ďakujeme jeho nálezcom, že to nenechali len tak a malému hľadali pomoc, kde sa dalo. Dnes je Yoda zdravým šibalským štendom, ktoré svojim štekotom vysvetľuje a objasňuje všetko, čo sa práve robí. 😀 Občas nám to príde, že nás pri práci aj komentuje. Yodička, ako ho občas prezývame, je naozaj veselá kopa, s ktorou sa človek, čo i len kúsok bláznivejšej a trpezlivejšej povahy nudiť určite nebude. Yoda je však učenlivý, obrovskou motiváciou v jeho živote je jedlo, a teda je možné, že ho naučíte aj chodiť po predných. 😀

Odhadovaný dátum narodenia: 25.10.2022

Váha: cca 4-5kg

Odhadovaná váha v dospelosti: 10-13kg

Dátum príjmu: 7.12.2022

🏡 Domov si hľadá v byte alebo na záhrade pri domčeku s prístupom dnu.

❤️ Je to typické šteniatko, teší sa z ľudí a ich prítomnosti.

🚑 Podstúpil odčervenia, odblšenie, veterinárne prehliadky, čipovanie, očkovania. Je zdravý ako rybička, a teda pripravený nájsť si nový domov.

👦🏼 Keďže sa jedná o šteniatko, nemá problém s nikým. Domov si hľadá pokojne aj ku deťom, ale musia byť väčšie a ovládať pravidlá správania sa ku psíkom.

🐾 Je plne socializovaný, vychádza so psíkmi akéhokoľvek vzrastu a veku. Keďže sa jedná o šteniatko, s mačičkami nepredpokladáme žiaden problém. 🐾 Ako všetci vieme, priniesť si so sebou domov šteniatko nesie aj dávku trpezlivosti, času a pochopenia. Prečo? Je asi úplne jedno, odkiaľ štendo pochádza. Štartovaciu čiaru má každé šteniatko rovnakú. Je potrebné naučiť ho hygienickým návykom, trenovať alebo len doladiť chôdzu na vodítku a predovšetkým ho socializovať na každom kroku. Občas sa to zdá ako nekonečná cesta, ale ako každá cesta, aj táto ma svoj koniec, na ktorom nás čaká zaslúžené ovocie a to šikovný člen rodinky, od ktorého už viete, čo máte očakávať, ovláda to, čo ho naučíte a už si len užívate dni plné šalenia, mojkania, prechádzok a oddanosti chlpáča, pre ktorého ste vďaka miestu u vás doma láskou na celý život.

📌 Podmienkou adopcie je kastrácia. Ak sa vám náš Yoda páči, napíšte nám správu na stránku alebo email na ozvlabky@gmail.com. Do vhodnej rodinky vieme Yodu priblížiť v rámci SR a ČR. 😊❤️