„Prišla som z osady. Nedôverovala som, prešla som si peklom. No moji ošetrovatelia od začiatku vedeli, že taká nežná tvárička, ako je tá moja, nemôže ublížiť, a že na všetko zlé veľmi rýchlo zabudne. A mali pravdu. Sú to ozaj odborníci. Dnes je zo mňa šťastné a usmiate psíča plné elánu a chuti žiť a užívať si život naplno po boku niekoho, s kým budeme tvoriť rodinu. Túžim po domove, kde zažijem všetko to, o čom mi moji ošetrovatelia už dlho básnia. Tak čo, kedy dáme stretko?“

Odhadovaný dátum narodenia: 2.7.2021
Váha: 13,5kg

🏡 Domov si hľadá pri domčeku s prístupom dnu alebo v byte.
❤️ Veľmi rada sa mojká, hrá sa s hračkami, miluje pamlsky a bude ideálnym parťákom na mnoho aktivít. Či už to bude gaučing alebo výlety. .
🚑 Podstúpila odčervenia, odblšenie, veterinárne prehliadky, čipovanie, očkovania a kastráciu. Je zdravá ako rybička, a teda pripravená nájsť si nový domov.
👦🏼 Baby je skôr vhodná k dospelým ľudom, k úplne malým deťom ju neodporúčame pre jej mierne aktívnu povahu a zápal pre hru pri človeku.
🐾 Je plne socializovaná, vychádza s psíkmi akéhokoľvek vzrastu a veku. S mačičkami zatiaľ nieje odskúšaná.

Ak sa vám naša Baby páči, napíšte nám správu na stránku alebo email na ozvlabky@gmail.com. Do vhodnej rodinky vieme Babynku priblížiť v rámci SR a ČR. 😊❤️