„Fuha, oni ma berú od súrodencov, dávajú mi nejakú šatku, vraj tam píše, že som DIVA. A fotia ma. Najprv neviem, čo to má vlastne znamenať, ale po chvíľke pochopím. Netvárim sa totiž veľmi nadšene, nehrám to na chrumkavú. A tak mi tety vysvetľujú, že keď chcem ísť domov, musím trošku spolupracovať. Rozmyslela som si to teda, skúsim zapózovať, snáď aj dostanem niečo z toho hrkajúceho vedra, ktorým sa snažia zaujať moju pozornosť (vo vedierku sa nachádzajú pamlsky, ktorými psíky počas fotenia odmeňujeme, aby sa sústredili iba na nás). Cvak, cvak, veľmi rýchlo cvaká foťák a teta víťazoslávne kričí, že má pekné fotky, a ja sa teda môžem ísť ďalej hrať medzi súrodencov. Joj aká som len bola rada, že som sa vrátila. Avšak ťaží ma na srdiečku, že vyrastám v centre. Nie že by tu bolo zle, starajú sa tu o nás ako v bavlnke. Máme tu všetko, čo si len zmyslíte. Bazén, nádherné búdy, obrovský výbeh, sme mojkané a milované. No stále túžime po jedinom. Po novom domove pre nás. Pretože to je tá cieľová rovinka, ktorú chce každý z nás absolvovať.“

Dátum narodenia: 27.5.2022
Výška: okolo 40cm
Váha: cca 7-8kg
Odhadovaná váha v dospelosti: cca 15kg (Mamka váži 14,4kg)

🏡 Domov si hľadá v byte alebo na záhrade pri domčeku s prístupom dnu.
❤️ Je typické štendo, rada sa šalí, naháňa, papá a potom dllllllho spí.
🚑 Podstúpila odčervenia, odblšenie, veterinárne prehliadky, čipovanie, infekčné očkovania a očkovanie s besnotou.
👦🏼 Keďže sa jedná o šteniatko, nemá problém s nikým. Domov si hľadá pokojne aj ku deťom, ale musia byť väčšie a ovládať pravidlá správania sa ku psíkom.
🐾 Je plne socializovaná, vychádza so psíkmi akéhokoľvek vzrastu a veku. Je plne socializovaná aj s mačičkami, nemá s nimi žiaden problém.

🐾 Ako všetci vieme, priniesť si so sebou domov šteniatko nesie aj dávku trpezlivosti, času a pochopenia. Prečo? Je asi úplne jedno, odkiaľ štendo pochádza. Štartovaciu čiaru má každé šteniatko rovnakú. Je potrebné naučiť ho hygienickým návykom, trenovať alebo len doladiť chôdzu na vodítku a predovšetkým ho socializovať na každom kroku. Občas sa to zdá ako nekonečná cesta, ale ako každá cesta, aj táto ma svoj koniec, na ktorom nás čaká zaslúžené ovocie a to šikovný člen rodinky, od ktorého už viete, čo máte očakávať, ovláda to, čo ho naučíte a už si len užívate dni plné šalenia, mojkania, prechádzok a oddanosti chlpáča, pre ktorého ste vďaka miestu u vás doma láskou na celý život.

📌 Podmienkou adopcie je kastrácia.

Ak sa vám naša Cylka páči, napíšte nám správu na stránku alebo email na ozvlabky@gmail.com. Do vhodnej rodinky vieme Cylku priblížiť v rámci SR a ČR.😊❤️