Carry – mamka 9 nádherných šteniatok, ktoré porodila vo veľmi zlých podmienkach, no aj napriek tomu sa o nich ukážkovo postarala a vychovala z nich šikovných psíkov. 🙏🏻 Dnes prišiel čas, kedy aj Carry si po všetkých veterinárnych úkonoch (očkovania, kastrácia) hľadá to svoje vytúžené “DOMA”. Ak máte pocit, že vám v živote chýba parťák “do dažďa”, odporúčame premyslieť si adopciu Carrynky. Stačí sa zapozerať do jej úprimných veľkých očí, a nájdete tam bezodnú studňu lásky a oddanosti. Adoptujte si našu mojkavú Carrynku, odvďačí vám to na stotisíc krát.

🏡 Domov si hľadá pri domčeku s prístupom dnu alebo v byte.

❤️ Veľmi rada sa mojká, hrá sa s hračkami, miluje pamlsky a bude ideálnym parťákom na mnoho aktivít. Či už to bude gaučing alebo výlety, na ktorých sa však až tak nenachodí.

🚑 Podstúpila odčervenia, odblšenie, veterinárne prehliadky, čipovanie, očkovania a kastráciu. Je zdravá ako rybička, a teda pripravená nájsť si nový domov.

👦🏼 Carry je vhodná do akejkoľvek rodiny. Či už to budú starší ľudia alebo rodina s deťmi.

🐾 Je plne socializovaná, vychádza s psíkmi akéhokoľvek vzrastu a veku. S mačičkami taktiež vychádza bezproblémovo.

🐾 Neobľúbenejšia činnosť: leňošenie

Ak sa vám naša Carry páči, napíšte nám správu na stránku alebo email na ozvlabky@gmail.com. Do vhodnej rodinky vieme Carrynku priblížiť v rámci SR a ČR. 😊❤️