Nádherná Rita si prešla v osade doslova peknom. K nám do centra sa dostala z osady s plným bruškom šteniatok, červov a odpadkov, ktorými sa musela živiť. Nebyť všímavých ľudí, Rita by ďalej rodila šteniatka do osady, kde, ako všetci vieme malé slepé štenuchy, ale všeobecne žiadne psíky nepatria. Momentálne je už Rita úplne fit, na všetko zlé zabudla a je pripravená ísť k vám domov. ,,Som pripravená milovať ťa celým mojim srdcom a rozveseliť tvoje dni. ❤️🐾

Odhadovaný dátum narodenia: 5.3.2019
Váha: cca 23,5kg
Výška: 50cm

🏡 Domov si hľadá pri domčeku s prístupom dnu alebo v byte.
❤️ Veľmi rada sa mojká, hrá sa s hračkami, miluje pamlsky a bude ideálnym parťákom na mnoho aktivít. Či už to bude gaučing alebo výlety.
🚑 Podstúpila odčervenia, odblšenie, veterinárne prehliadky, čip ovanie, očkovania a kastráciu. Je zdravá ako rybička, a teda pripravená nájsť si nový domov.
👦🏼 Rituška miluje ľudí akéhokoľvek vzrastu, veku. Je vhodná aj ku deťom.
🐾 Je plne socializovaná, vychádza s psíkmi akéhokoľvek vzrastu a veku. S mačičkami Rituška nevychádza a teda hľadáme domov, kde micky nebudú.

Ak sa vám naša Rita páči, napíšte nám správu na stránku alebo email na ozvlabky@gmail.com. Do vhodnej rodinky vieme Ritu priblížiť v rámci SR a ČR. 😊❤️