Nádherná a dobručká Beauty je šteniatko kríženca NO, ktoré sa k nám do labiek dostalo po odchyte v osade. Aj napriek minulosti a podmienkam, do ktorých sa narodila, to na jej dobráckej povahe nezanechalo skoro žiadne stopy. Je múdra, učenlivá, hravá a mojkavá povaha. V jej prípade si predstavujeme rodinku, v ktorej by pokojne mohol byť už aj nejaký ďalší psí kamarát, keďže spoločnosť psíkov má rada a je na ňu zvyknutá. V novej rodinke by bolo super, keby spolu absolvovali dlhšie prechádzky a venovali jej čas a využili jej výraznú črtu učenlivosti na výcvik. Pri malej Beauty nemáme veľmi čo opisovať, keďže je jedným slovom úžasná.

Odhadovaný dátum narodenia: 16.8.2022
Váha: cca 8kg
Odhadovaná váha v dospelosti: cca do 15kg
Dátum príjmu: 25.10.2022
Pohlavie: Samica

🏡 Domov si hľadá v byte alebo na záhrade pri domčeku s prístupom dnu.
❤️ Je to typické šteniatko, teší sa z ľudí a ich prítomnosti.
🚑 Podstúpila odčervenia, odblšenie, veterinárne prehliadky, čipovanie, očkovania. Je zdravá ako rybička, a teda pripravená nájsť si nový domov.
👦🏼 Keďže sa jedná o šteniatko, nemá problém s nikým. Domov si hľadá pokojne aj ku deťom, ale musia byť väčšie a ovládať pravidlá správania sa ku psíkom.
🐾 Je plne socializovaná, vychádza so psíkmi akéhokoľvek vzrastu a veku. Keďže sa jedná o šteniatko, s mačičkami nepredpokladáme žiaden problém.
🐾 Ako všetci vieme, priniesť si so sebou domov šteniatko nesie aj dávku trpezlivosti, času a pochopenia.
Prečo? Je asi úplne jedno, odkiaľ štendo pochádza. Štartovaciu čiaru má každé šteniatko rovnakú. Je potrebné naučiť ho hygienickým návykom, trenovať alebo len doladiť chôdzu na vodítku a predovšetkým ho socializovať na každom kroku. Občas sa to zdá ako nekonečná cesta, ale ako každá cesta, aj táto ma svoj koniec, na ktorom nás čaká zaslúžené ovocie a to šikovný člen rodinky, od ktorého už viete, čo máte očakávať, ovláda to, čo ho naučíte a už si len úživate dni plné šalenia, mojkania, prechádzok a oddanosti chlpáča, pre ktorého ste vďaka miestu u vás doma láskou na celý život.
📌 Podmienkou adopcie je kastrácia.

Ak sa vám naša Beauty páči, napíšte nám správu na stránku alebo email na ozvlabky@gmail.com. Do vhodnej rodinky vieme Beauty priblížiť v rámci SR a ČR. 😊❤️