Volám sa Carlos, som z 9 súrodencov od jednej mamky, a predsa sme každý iný. No a teda poviem vám, ja som naozaj úplne iný, ako každý môj súrodenec. Dokonca ani na mamu sa nepodobám, moji ošetrovatelia sa smejú, že vyzerám ako od poštára. To však vôbec nie je problém pri hľadaní si novej rodiny. Budem potrebovať trochu času, aby som sa osmelil, no keď spolu prekonáme prvotný strach z nového prostredia, zažijeme kopec srandy a pekných chvíľ, na ktoré sa len tak nezabúda.

Dátum narodenia: 27.5.2022
Váha: cca 6-8kg
Odhadovaná váha v dospelosti: cca 15kg (Mamka váži 14,4kg)

🏡 Domov si hľadá v byte alebo na záhrade pri domčeku s prístupom dnu.
🚑 Podstúpil odčervenia, odblšenie, veterinárne prehliadky, čipovanie, infekčné očkovania a očkovanie s besnotou.
👦🏼 Keďže sa jedná o šteniatko, nemá problém s nikým. Domov si hľadá pokojne aj ku deťom, ale musia byť väčšie a ovládať pravidlá správania sa ku psíkom.
🐾 Je plne socializovaný, vychádza so psíkmi akéhokoľvek vzrastu a veku. Je plne socializovaný aj s mačičkami, nemá s nimi žiaden problém.

🐾 Ako všetci vieme, priniesť si so sebou domov šteniatko nesie aj dávku trpezlivosti, času a pochopenia. Prečo? Je asi úplne jedno, odkiaľ štendo pochádza. Štartovaciu čiaru má každé šteniatko rovnakú. Je potrebné naučiť ho hygienickým návykom, trenovať alebo len doladiť chôdzu na vodítku a predovšetkým ho socializovať na každom kroku. Občas sa to zdá ako nekonečná cesta, ale ako každá cesta, aj táto ma svoj koniec, na ktorom nás čaká zaslúžené ovocie a to šikovný člen rodinky, od ktorého už viete, čo máte očakávať, ovláda to, čo ho naučíte a už si len užívate dni plné šalenia, mojkania, prechádzok a oddanosti chlpáča, pre ktorého ste vďaka miestu u vás doma láskou na celý život.

📌 Podmienkou adopcie je kastrácia.

Ak sa vám náš Carlos páči, napíšte nám správu na stránku alebo email na ozvlabky@gmail.com. Do vhodnej rodinky vieme Carlosa priblížiť v rámci SR a ČR.😊❤️