„Kúpili si ma ako hračku. Viete ako to je. Zlaté milé šteniatko, ako plyšák. Robili mi zle, deti do mňa nonstop vŕtali, ja som sa však nevedela skryť, bola som totiž priviazaná na reťazi. A tak som sa po veľmi dlhom odolávaní rozhodla, že musím zakročiť a obrániť sa. Hoci som len psík, poviem vám, že aj napriek tomu, že som sa bránila zúbkami, všetci dookola to zveličili a urobili zo mňa trhača nebezpečného voči deťom. Pritom som len bránila samú seba, a dieťa, ktoré mi robilo zle, malo malinký škrabanec. Moji ošetrovatelia nechceli veriť, že v tak úžasnom psíkovi, ako som ja, sa skrýva trhač. A tak skúšali. Šalili sa so mnou, máchali mi rukami pred tvárou vrámci hry, jednoducho sa so mnou hrali rovnako, ako s ostatnými. A predstavte si. Ja som nekúsla. Ani jediný krát. A viete čo? Mne sa to hranie neskutočne páči a užívam si každú jednu sekundu, kedy sa spolu s mojimi záchrancami takto kamošíme a hráme. Som mojkavá, veľmi rada vyhľadávam prítomnosť človeka, chutia mi pamlsky, veľmi rada sa budem učiť novým veciam, taktiež s nadšením prebádam svet s tebou po boku. Adoptuj si ma, prežijeme jedno veľké dobrodružstvo s názvom ŽIVOT.“

Odhadovaný dátum narodenia: 01.02.2022
Váha: cca 10kg

🏡 Domov si hľadá pri domčeku s prístupom dnu alebo v byte.
❤️ Veľmi rada sa mojká, hrá sa s hračkami, miluje pamlsky a bude ideálnym parťákom na mnoho aktivít. Vieme si ju predstaviť aj ako psíka vhodného na agility či iné psie športy. .
🚑 Podstúpila odčervenia, odblšenie, veterinárne prehliadky, čipovanie, očkovania. Je zdravá ako rybička, a teda pripravená nájsť si nový domov.
👦🏼 Nairobi je najvhodnejšia ku mladému aktívnemu páru alebo jedincovi, ktorý jej bude venovať dostatočnú pozornosť a výcvik.
🐾 Je plne socializovaná, vychádza s psíkmi akéhokoľvek vzrastu a veku. S mačičkami zatiaľ nieje odskúšaná.

Ak sa vám naša Nairobi páči, napíšte nám správu na stránku alebo email na ozvlabky@gmail.com. Do vhodnej rodinky vieme Nairobi priblížiť v rámci SR a ČR. 😊❤️