Krehká biela dáma menom Vara si hľadá svoje vytúžené doma. Ide o veľmi kontaktnú a citlivú psiu dámu, preto pre ňu hľadáme rodinku, kde nájde svoj pokoj a pohodlie. Miluje škrabkanie za uškami, na rukách človeka sa cíti veľmi bezpečne.
So psími kamošmi vychádza, je maximálne nekonfliktná, no vyhľadáva samotu, preto ju odporúčame ako jedináčika.

Odhadovaný dátum narodenia: 1.9.2015
Váha: cca 12kg

🏡 Domov si hľadá pri domčeku s prístupom dnu alebo v byte.
❤️ Veľmi rada sa mojká, avšak potrebuje čas a kľud aby si na nové prostredie a človeka zvykla. Má za sebou veľa zlého a preto chceme pre ňu človeka, rodinu, ktorá bude trpezlivá a dá jej dostatok času, priestoru a lásky, aby sa mohla osobnostne rozvíjať.
🚑 Podstúpila odčervenia, odblšenie, veterinárne prehliadky, čipovanie, očkovania a kastráciu. Je zdravá ako rybička, a teda pripravená nájsť si nový domov.
👦🏼Uprednostňujeme však kľudnejšiu rodinku bez detí alebo už s veľkými deťmi (15 a viac rokov). Najlepšie pre ňu sa nám však zdá pokojne aj rodinka starších ľudí, keďže Vara je kľudnej a submisívnej povahy.
🐾 Je plne socializovaná, vychádza s psíkmi akéhokoľvek vzrastu a veku, je však spokojnejšia vo svorke starších a kľudných psíkov. S mačičkami nie je odskúšaná.

Ak sa vám naša Vara páči, napíšte nám správu na stránku alebo email na ozvlabky@gmail.com. Do vhodnej rodinky vieme Varušku priblížiť v rámci SR a ČR. 😊❤️