Tiffanko je typické šteniatko hravej, zvedavej a láskavej povahy, ktoré vyhľadáva človeka a jeho prítomnosť. Je to malý šibal, poskakuje a teší sa všetkému, bude skvelým parťákom do života nejakej aktívnej rodinky. 🙂 Neodporúčame ho ku starším ľuďom, pretože v jeho prípade je naozaj potrebné vybiť mu baterky a venovať sa jeho výchove a poslušnosti. To však neznamená, že Tiffo je nesocializované a ustráchané šteniatko. To vôbec. Je odvážlivec a veľmi rád všetko skúma. 🙂 Je vhodný aj do rodiny s deťmi, no určite musia byť staršie a rozumné čo sa psíkov týka. Aj keď sa jedná o šteniatko, nie je to plyšová hračka a preto k nemu treba pristupovať ako ku živému tvorovi. To však, myslíme si, nemusíme nikomu vysvetľovať, keďže sa jedná o samozrejmosť.

Odhadovaný dátum narodenia: 15.12.2022

Výška: 28cm

Váha: 4,9kg

Odhadovaná váha v dospelosti: 10-max do 12kg

Dátum príjmu: 15.1.2023

🏡 Domov si hľadá v byte alebo na záhrade pri domčeku s prístupom dnu.

❤️ Je to typické šteniatko, teší sa z ľudí a ich prítomnosti.

🚑 Podstúpil odčervenia, odblšenie, veterinárne prehliadky, čipovanie, očkovania. Je zdravý ako rybička, a teda pripravený nájsť si nový domov.

👦🏼 Keďže sa jedná o šteniatko, nemá problém s nikým. Domov si hľadá pokojne aj ku deťom, ale musia byť väčšie a ovládať pravidlá správania sa ku psíkom.

🐾 Je plne socializovaný, vychádza so psíkmi akéhokoľvek vzrastu a veku. Keďže sa jedná o šteniatko, s mačičkami nepredpokladáme žiaden problém.

🐾 Ako všetci vieme, priniesť si so sebou domov šteniatko nesie aj dávku trpezlivosti, času a pochopenia. Prečo? Je asi úplne jedno, odkiaľ štendo pochádza. Štartovaciu čiaru má každé šteniatko rovnakú. Je potrebné naučiť ho hygienickým návykom, trenovať alebo len doladiť chôdzu na vodítku a predovšetkým ho socializovať na každom kroku. Občas sa to zdá ako nekonečná cesta, ale ako každá cesta, aj táto ma svoj koniec, na ktorom nás čaká zaslúžené ovocie a to šikovný člen rodinky, od ktorého už viete, čo máte očakávať, ovláda to, čo ho naučíte a už si len užívate dni plné šalenia, mojkania, prechádzok a oddanosti chlpáča, pre ktorého ste vďaka miestu u vás doma láskou na celý život.

📌 Podmienkou adopcie je kastrácia.

Ak sa vám náš Tiffo páči, napíšte nám správu na stránku alebo email na ozvlabky@gmail.com. Do vhodnej rodinky vieme Tiffa priblížiť v rámci SR a ČR. 😊❤️