Nina je fenka submisívnejšiej povahy, ktorá skôr ako dlhé túry radšej volí hľadanie si kľudnejšieho a tichšieho miesta v pohodlí. Nina si prešla peklom a k nám prišla so šteniatkami. Zdravotný stav ako jej, tak aj jej detičiek bol viac ako len vážny, a trvalo dlhé týždne, kým sa stabilizovali ako fyzicky, tak aj psychicky. Nina je dnes oddanou fenočkou, no ako skoro každé psíča, ktoré si prešlo peklom, aj ona potrebuje svoj čas na oťukanie sa. K jej pokojnej povahe hľadáme skôr rodinku, ktorá od nej nebude vyžadovať žiadne namáhavé túry a dlhokánske prechádzky. Taktiež sme si všimli, že Nina sa bojí úplne malých detičiek, respektíve hluku a prudkých pohybov. Nezaútočí však, ale uteká sa schovať.

Odhadovaný dátum narodenia: 1.1.2021
Váha: cca 13kg
Dátum príjmu: 25.10.2022

🏡 Domov si hľadá pri domčeku s prístupom dnu alebo v byte.
🏡 Odporúčame skôr ako jedináčika, prípadne len k submisívnemu psíkovi kľudnej povahy.
❤️ Veľmi rada sa mojká a trávi čas oddychom v blízkosti človeka. Parťačka to skôr bude na gaučing alebo kratšie výlety v prírode.
🚑 Po pobyte v osade jej ostali tri viditeľnejšie jazvičky na tvári.
🚑 Podstúpila odčervenia, odblšenie, veterinárne prehliadky, čipovanie, očkovania a kastráciu. Čo sa týka jej momentálnej zdravotnej stránky je teda zdravá ako rybička, a pripravená nájsť si nový domov.
👦🏼 Je vhodná aj k pokojne starším ľudom, vzhľadom na svoju kľudnú povahu.
👦🏼 Ninku odporúčame do rodinky, ktorá nie je až veľmi aktívna, vo voľnom čase si skôr užíva kratšie prechádzky v prírode. Neodporúčame ju k úplne malým detičkám, je vhodná ku starším deťom, ktoré majú základné znalosti správania sa ku psíkovi.
🐾 Je socializovaná, vychádza s fenkami aj so samcami.
🐾 S mačkami zatiaľ nie je odskúšaná.

Ak sa vám naša Nina páči, napíšte nám správu na stránku alebo email na ozvlabky@gmail.com. Do vhodnej rodinky vieme Ninušku priblížiť v rámci SR a ČR. 😊❤️

V tomto albume sú uvedené len úplne základné informácie, viac sa dozviete buď z albumu každého psíka samostatne, alebo vám bude akékoľvek info zodpovedané počas adopčného procesu (správa, mail a pod…).