Mala, rozkošná, a tak trošku bláznivá šteňulka meno Sirey si hľadá lásku svojho života. Sirey je na prvý pohľad také typické šidielko, ktoré máte chuť chytiť a stískať, no pri kope energie, ktorú skrýva pod kožúškom a v mršných labkách to je len málokedy dosiahnuteľné. Pre Sirey si vieme živo predstaviť niekoho, kto svoj čas rád trávi v prírode na prechádzkach či si hľadá parťáka na exteriérové aktivity. Malá Bubka je naozaj štendom, po ktorého povahe plesá nie jedno srdce, keď ju zažije, Stačí len tak málo, porozmýšľať či je vo vašich srdciach miesto na pár rokov verného puta človeka a psa.

Odhadovaný dátum narodenia: 1.1.2023

Váha: cca 5-5,5kg

Odhadovaná váha v dospelosti: cca do 15kg

Dátum príjmu: 11.3.2023

Pohlavie: Samica

🏡 Domov si hľadá v byte alebo na záhrade pri domčeku s prístupom dnu.

❤️ Je to typické šteniatko, teší sa z ľudí a ich prítomnosti.

🚑 Podstúpila odčervenia, odblšenie, veterinárne prehliadky, čipovanie, očkovania.

👦🏼 Keďže sa jedná o šteniatko, nemá problém s nikým. Domov si hľadá pokojne aj ku deťom, ale musia byť väčšie a ovládať pravidlá správania sa ku psíkom.

🐾 Je plne socializovaná, vychádza so psíkmi akéhokoľvek vzrastu a veku. Keďže sa jedná o šteniatko, s mačičkami nepredpokladáme žiaden problém.

🐾 Ako všetci vieme, priniesť si so sebou domov šteniatko nesie aj dávku trpezlivosti, času a pochopenia. Prečo? Je asi úplne jedno, odkiaľ štendo pochádza. Štartovaciu čiaru má každé šteniatko rovnakú. Je potrebné naučiť ho hygienickým návykom, trenovať alebo len doladiť chôdzu na vodítku a predovšetkým ho socializovať na každom kroku. Občas sa to zdá ako nekonečná cesta, ale ako každá cesta, aj táto ma svoj koniec, na ktorom nás čaká zaslúžené ovocie a to šikovný člen rodinky, od ktorého už viete, čo máte očakávať, ovláda to, čo ho naučíte a už si len užívate dni plné šalenia, mojkania, prechádzok a oddanosti chlpáča, pre ktorého ste vďaka miestu u vás doma láskou na celý život.

🐾 Nový majiteľ musí byť taktiež pripravený a vedomý si toho, že si psíka berie z predtým nevyhovujúcich podmienok a z útulku, čo znamená, že psíka treba na mnoho veci naučiť a socializovať ho. Musí si zvyknúť ako na ľudí, tak na nové miesta ruch prípadného mesta či na iné.

📌 Podmienkou adopcie je kastrácia.

Ak sa vám naša Sirey páči, napíšte nám správu na stránku alebo email na ozvlabky@gmail.com. Do vhodnej rodinky vieme Sirey priblížiť v rámci SR a ČR. 😊❤️