Uvedomujeme si, že je na svete množstvo ľudí, ktorí majú chuť a odhodlanie pomáhať, dokonca by radi mali doma aspoň jedného útulkáča, no okolnosti a životná situácia im to nedovoľujú. Chápeme to, veď nie každý býva vo svojom vlastnom príbytku, niekto má množstvo práce, a zvieratko by bolo veľa času samé doma. Práve pre takýchto ľudí existuje jedno krásne riešenie. Nazýva sa virtuálna adopcia, a je to jeden z najkrajších spôsobov, ako pomôcť.

❓Čo to vlastne znamená? ❓

V útulkoch, centrách, či OZtkách sa nachádzajú psíky vhodné na adopciu, no nájdu sa medzi nimi aj takí, ktorí sú buď pre veľmi skúseného psíčkara, alebo jednoducho nikomu nepadli do oka. ✅ Veľmi rady by sme do povedomia ľudí chceli dostať možnosť virtuálnej adopcie útulkáča. V ZOO to takto bežne funguje, tak prečo by to nefungovalo v útulkoch či centrách?

✅ Princíp je jednoduchý, a stačí len veľmi málo ku tomu, aby bola virtuálna adopcia úspešná:

💙 Ochota

💙 Láska k zvieratám

💙 Chcenie pomôcť

💙 Mesačný trvalý príkaz vo vami zvolenej sume

Takýto spôsob pomoci je teda najmä pre ľudí, ktorí si útulkáča osvojiť nemôžu. Ak si chceš nejakého z našich chlpáčov virtuálne adoptovať, napíš nám správu s konkrétnym chlpáčom. My ti napíšeme všetky detaily virtuálnej adopcie, a chlpáč je virtuálne tvoj.

🥳 😱 A vieš čo je úplná pecka? Dostaneš od nás certifikát virtuálneho rodiča. 👌🏻💙

Tak čo, ideš do toho? Kto bude tvoj vyvolený chlpáč? ❤

Toto sú labky, ktoré si môžte na diaľku virtuálne adoptovať: