“Vrčal som a nedôveroval som ľuďom, môj strach bol tak silný, že občas som sa bez zaváhania pokúsil o pokúsanie človeka. No dnes je všetkému inak. S mojimi ošetrovateľmi som urobil obrovské pokroky, každým dňom napredujem a zlepšujem sa. Svoj strach som vymenil za emóciu radosti, svoju nedôveru za dávku odvahy a svoju nestálosť za pocit istoty. Rád sa mojkám, šantím na dvore s fenočkami, ktoré tu tiež čakajú na svoje domovy. Potrebujem ku sebe človeka, ktorý so mnou bude mať trpezlivosť, ktorý vie, že trpezlivosť ruže prináša. Potrebujem mať pri sebe osobu, ktorá pochopí, akú ťažkú minulosť som mal v osade, kde som sa bál o svoj život. Potrebujem rodinku, ktorá bude mať dostatok trpezlivosti a času, aby som sa naučil chodiť na ruky bez toho, aby som naznačoval zúbkami, ako sa toho bojím. Jednoducho potrebujem citlivejší prístup, čas, priestor a výcvik. Želám si jediné. Rodinku, ktorá ma bude ľúbiť, ktorá mi dá všetko, čo mi v živote nebolo dopriate. Si pre mňa ten pravý? Vezmi si ma domov. Urob zo mňa šťastného psíka u teba na gauči.”
Čo sa týka Johnyho, k pokúsaniu u nás už nedošlo niekoľko dlhých týždňov, ak to niekedy neodhadneme a dvihneme ho na ruky trošku prudkejšie, zneistí a vyhráža sa otáčaním hlavy. No pomaličky sa snažíme Johnyho naučiť, že na rukách sa mojká, pusinkuje, nedeje sa jednoducho nič zlé. Správnym prístupom a dostatočným priestorom dvíhanie na ruky čo nevidieť u Johnyho nebude problém.

Odhadovaný dátum narodenia: 2.7.2020
Váha: 6kg
🏡 Domov si hľadá v domčeku so záhradou alebo v byte.
❤️ Miluje škrabkanie, lietanie po dvore, bude výborný parťák na výlety.
🚑 Podstúpil odčervenia, odblšenie, veterinárne prehliadky, čipovanie, očkovania a kastráciu. Je zdravý ako rybička, a teda pripravený nájsť si nový domov.
👦🏼 Je vhodný ku akýmkoľvek vekovým kategóriám a vzrastom, ak by mal ísť do rodinky s deťmi, tak len ku väčším detičkám.
🐾 Je vhodný ku fenkám a štendám, ku samcom ho neodporúčame.

Ak sa vám náš Johny páči, napíšte nám správu na stránku alebo email na ozvlabky@gmail.com. Do vhodnej rodinky vieme Johnyho priblížiť v rámci SR a ČR. 😊❤️